כרטיסים וחבילות לאירועים הנחשקים ביותר

לפי יעד, תאריך ותקציב

חברת Lord Tickets מציעה כרטיסים במחירים ללא תחרות. החברה פועלת מזה שנים ומספקת כרטיסים לסוכנויות הנסיעות ואתרי האינטרנט המובילים וכעת, גם ללקוחות הפרטיים, שיכולים ליהנות מכרטיסים למשחקי הספורט והופעות האמנים המובילים ברחבי העולם במחירים ללא פערי תיווך.
אנו מתחייבים על שירות ותמיכה ללקוחות האתר מכל רחבי העולם ומענה לכל שאלה/ תקלה או בעיה באמצעות הצ’ט המתקדם שלנו. באתר האינטרנט שלנו ניתן לרכוש את הכרטיסים בצורה מקוונת באמצעות תשלום מאובטח וניתן לחלק לתשלומים. לרשותכם עומד שירות לקוחות שישמח לענות לכם על כל שאלה וללוות אתכם בתהליך הרכישה באתר האינטרנט.

לרשותכם מנוע חיפוש מתקדם באתר שיאפשר לכם לצפות בכלל המשחקים והאירועים אשר יתקיימו בעיר בתאריכים בהם אתם נוסעים. האתר, יאתר עבורכם את הכרטיס המשתלם ביותר. בעת רכישת הכרטיס, ניתן להיעזר במפת האצטדיון בכדי לבחור את מקום הישיבה המועדף עליכם.

באתר, ניתן לקנות כרטיסים למשחקי כדורגל בליגות המובילות באירופה ובמפעלים האירופאים השונים. כמו כן, ניתן לקנות למשחקי כדורסל, טניס וענפי ספורט שונים. בנוסף, האתר מציע כרטיסים להופעות של האמנים המובילים.

אתכם בכל מקום…
צוות השירות שלנו ילווה אתכם לאורך כל התהליך בכדי להבטיח שהחוויה שלכם תהיה בלתי נשכחת. באמצעות הצ’ט באתר האינטרנט, ניתן להיעזר בתמיכה בשפה העברית בכל שעה ומקום. אנו מאחלים לכם טיול מהנה!

מגוון אפשרויות תשלום נוחות

באתר LordTickets תוכלו לרכוש את הכרטיסים המועדפים עליכם ולחלק למספר תשלומים, בכדי להקל עליכם עם הוצאות הטיול. התשלום באתר מאובטח. ניתן לשלם עם כלל כרטיסי האשראי ובאמצעות ה-Paypal.

100% אחריות

אתר האינטרנט של LordTickets מספק אחריות מלאה על הכרטיסים. אנו עובדים עם הספקים המובילים בעולם ומספקים אחריות לכל אחד מלקוחותינו לאורך כל הדרך.

מחירים ללא תחרות

אנו מציעים באתר את המחירים המשתלמים ביותר, הן עבור ספקים ומתווכים והן עבור לקוחות קצה. עשרות סוכנויות מובילות בישראל רוכשות כרטיסים לאירועים הגדולים בעולם דרך אתר האינטרנט שלנו.

שירות לקוחות מכל מקום בעולם

נציגנו עומדים לשירותכם לאורך כל התהליך בכל שעה ובכל מקום. אנו מספקים תמיכה ללקוחותינו מכל מקום בעולם ונעמוד לשירותכם לכל שאלה לאורך הנסיעה שלכם.

תוך מספר דקות תוכלו להבטיח את מקומכם באצטדיונים ובאירועים המובילים בעולם. שירות הלקוחות שלנו מספק תמיכה ומענה מכל מקום בעולם. באפשרותכם להתייעץ אתנו, לשאול שאלות ולהזמין באמצעות רכישה מאובטחת באתר האינטרנט שלנו.

בוחרים את היעד

מזינים את היעד אליו אתם נוסעים: מדינה / עיר / קבוצה, ונחשפים לכלל האירועים המתקיימים באזור אליו אתם טסים.

מזמינים באתר

בוחרים את האירוע ומזמינים את הכרטיסים במחירים המשתלמים ביותר בארץ באמצעות רכישה מאובטחת דרך האתר.

טסים ונהנים

טסים לאירוע הנבחר ונהנים מחוויה בלתי נשכחת. צוות התמיכה שלנו זמין מכל מקום אליו תטוסו לשאלות ותמיכה.