פיפא 2018

פיפא 2018

משחק הכדורגל שמשגע את העולם חוזר ויש הרבה למה לצפות! עכשיו בחנויות בגרסאות למחשב ולקונסולות השונות תוכלו לקחת חלק בחוויית הכדורגל העוצמתית ביותר בעולם משחקי הווידיאו. מנוע משחק חדש ומציאותי יותר מאי פעם, חידושים ועדכונים באופי השחקנים, אפשרויות טקטיות מתקדמות ועדכונים נוספים שיהפכו את חוויית המשחק לטובה איי פעם מכל גרסאות המשחק הקודמות. חובבי גיימינג? זו כתבה עבורכם.

חידושים ועדכונים:

  • מנוע משחק חדש – מנוע המשחק frostbite הופך את המשחק למציאותי ביותר שהיה עד כה מבין גרסאות הפיפא השונות. תצוגת קהל חזותית ריאליסטית במיוחד שמרגיש כל רגע וכל מהלך במשחק, תגובות שחקנים מציאותיות, ספרי השלג המפורסם שנישאר לכמה דקות על הדשא גם לאחר הבעיטה החופשית ועוד אלמנטים רבים ששופרו ממנוע המשחק הקודם.
  • תנועות שחקנים ותרגילים – בגרסת 18 תוכלו להיות עדים לחידושים השונים בתנועות השחקנים על המגרש, לריצה המפורסמת של רונאלדו, לשינוי הכיוון המהיר של מסי, לחגיגות השערים של גריזמן ולתרגילים הייחודיים ששחקנים גדולים משתמשים בהם במשחקים.
  • פרשנויות חדשות – אחת החוויות המלהיבות של הפיפא לאורך השנים הייתה הפרשנות שגרמה לחוויית משחק משופרת, כאשר משפטים מחודדים של הפרשנים המפורסמים בעולם הכדורגל גורמת לחווית המשתמש לחוש מציאותית מאיי פעם. ב2018 נוספו משפטים חדשים שמשפרים את רמת השידור ומתחברים לסיטואציות שונות נוספות במהלך המשחק, העונה וכן במצב הקריירה של אלכס האנטר עליו נרחיב מיד.
  • חילופים מהירים – אפשרות נוספת חדשה בגרסת 2018 היא היכולת לבצע חילופים מהירים במהלך המשחק על פי המלצת המשחק (או עוזר המאמן אם תרצו). בדרך כלל ימליצו על שחקן מתאים באותה עמדה ואם אין כזה על הספסל יבחרו בשחקן בעל האופי המתאים ביותר לאותו תפקיד (לדוגמה אם אין חלוץ על הספסל ויש המלצה להחליף את החלוץ אז ימליצו על קשר התקפי).

פיפא 2018 מה ג'ירפה אומרים עליו

העונה השנייה של אלכס האנטר:

עלילת חייו של אלכס האנטר שסחפה את העולם ב-2017 כשיצאה לראשונה, ממשיכה גם השנה. אם היה לכם פיפא 2017 תוכלו להמשיך עם אלכס האנטר מאותם נתונים שהיו לכם בעונה הקודמת או לבחור להתחיל מחדש את הנתונים אבל בעלילה החדשה ובעונה השנייה. בעונה הזו ישנם דיבורים על האפשרויות השונות של האנטר למציאת מועדון חדש והצטרפות לאחד המועדונים החזקים באירופה ובעולם בכלל, האם הוא יעבור לריאל מדריד? באיירן מינכן? פריס ז’אן ג’רמן? עם איזה כוכב הוא ישתף פעולה כדי להוביל את הקבוצה להצלחות? היכן עומדת הקריירה של חבריו של אלכס והאם יתבהרו העניינים לגבי עברו של אלכס? כל זאת והפתעות נוספות בפיפא 2018!

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button
×

עגלת קניות